Profesjonalna Asysta w Implantologii

Kiedy? 10 października 2020

Prowadzący lek. dent. Karolina Mazurkiewicz

Miejsce Gdańsk Zobacz na mapie

1000 zł Zapisz się

Prawidłowa asysta przy leczeniu implantologicznym jest ważnym elementem całego zabiegu. Odpowiednie zadbanie o Pacjenta, właściwe przygotowanie urządzeń oraz instrumentarium do zabiegu to dopiero dobry początek. Świadomość, na którym etapie pracy jest stomatolog i podawanie we właściwym momencie odpowiednich instrumentów stają się kluczowymi detalami w sytuacji, gdy stomatolog zajęty jest zabiegiem wymagającym ogromnej precyzji. Bardzo często praca asystentki rozstrzyga o sukcesie medycznym. Ma również wpływ na opinię Pacjenta dotyczącą jakości i profesjonalności całej praktyki.

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent przedstawia Państwu szkolenie z zakresu asysty w implantologii. Kurs ten nastawiony jest na umiejętności PRAKTYCZNE i koncentruje się nie tylko na zagadnieniach związanych z przygotowaniem instrumentarium, czy wspomaganiem lekarza, ale też z umiejętnościami związanymi z obsługą Pacjenta. Pełny plan kursu znajdziesz poniżej, serdecznie zapraszamy do skorzystania z niego.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie