Całkowity brak zębów

Pacjent dawno nie był u dentysty. Uzębienie Pacjenta było szczątkowe nie kwalifikujące się do leczenia.
Pacjent oczekiwał nowego uzębienia (nie protez), które byłoby na stałe (brak konieczności wyjmowania)

Zobacz metamorfozę

Starte Zęby

Pacjent dotarł do nas ze zniszczonymi i bardzo startymi zębami. Zęby były na tyle zniszczone, że konieczne okazało się przygotowanie kompleksowego planu leczenia w oparciu o opinię kilku lekarzy specjalistów.

Zobacz metamorfozę

Bardzo krzywe zęby

Pacjentka miała problem z bardzo krzywymi zębami. Nie chciała zdecydować się na kilkuletnie noszenie aparatu ortodontycznego. Zależało jej na szybkim efekcie równych, kształtnych i białych zębów. Chciała także pewności i trwałości rozwiązania

Zobacz metamorfozę

Krzywe i starte zęby

Pacjent miał bardzo krzywe i starte zęby. Ponadto na górze i na dole brakowało kilku zębów. Problemem była również choroba przyzębia, która była przyczyną stanu zapalnego i krwawienia dziąseł. Bardzo ważne dla Pacjenta było uniknięcie zaawansowanych zabiegów chirurgicznych (wstawienie implantów).

Zobacz metamorfozę

Starte i zniszczone zęby

Szczególnie zależało Pacjentce na poprawie wyglądu zębów górnych. Oczekiwaniem Pacjentki było uzyskanie efektu zdrowych, kształtnych zębów. Nie chciała, aby zęby górne znacznie odróżniały się od dolnych pod względem koloru, nimi zajmiemy ię za kilka miesięcy. Prócz poprawy wyglądu Pacjentka chciała uzyskać trwałość

Zobacz metamorfozę

Opinie naszych pacjentów

Zobacz, co nasi pacjenci mówią o swoich metamorfozach

  • Byłem długi czas pacjentem kliniki Kryspin-Dent i polecam tą klinikę każdemu. Miły personel i bardzo dobrzy lekarze. Jestem bardzo zadowolony z tej kliniki. Chciałem podziękować całemu personelowi, pani doktor Mazurkiewicz i pani doktor Kryspin - profesjonaliści bardzo wysokiej klasy. To co miałem z zębami, a bajeczny efekt końcowy to zasługa pań doktor. Jeszcze raz dziękuję i polecam ta klinikę każdemu.

    Roman