lek. dent. Karolina Mazurkiewicz

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001r. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Akademii Medycznej w Gdańsku.

W dniu 15.03.2012r. zdałam egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

W latach 2002 – 2004 pracowałam w Prywatnym Centrum Stomatologicznym “POLDENT” w Gdańsku na stanowisku lekarz stomatolog. Równolegle pracowałam w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej POLMED w Starogardzie Gdańskim na stanowisku lekarz stomatolog. W latach 2005 – 2006 pracowałam w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowo-Urazowej w Gdańsku Oliwie na stanowisku młodszy asystent stomatologii.

W 2005 roku rozpoczęłam specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od 2006 roku pracuję w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent na stanowisku lekarz stomatolog. Wiodącą dziedziną mojej pracy jest chirurgia stomatologiczna w tym również implantologia, mikrochirurgia i periochirurgia. Interesuje mnie również endodoncja. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam uczestnicząc systematycznie w kursach, szkoleniach, konferencjach.