Profesjonalna Asysta w Chirurgii i Periochirurgii

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent zaprasza na kompleksowe szkolenie dla asystentek stomatologicznych przy zabiegach chirurgicznych i periochirurgicznych. Chirurgia i periochirurgia zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych, zatem zapewnienie komfortu Pacjentowi i odpowiedniego przygotowania go do zabiegu należą do kluczowych ról asystentki. Ponadto kursanci dowiedzą się podczas szkolenia, m.in. w jaki sposób fachowo przygotować gabinet, sprzęt, instrumentarium oraz zespół medyczny do zabiegu chirurgicznego i periochirurgicznego. Zostaną również zaznajomieni z technikami pracy zespołu „na cztery ręce” oraz „na sześć rąk” – by móc w pełni świadomie i pewnie asystować przy zabiegach.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie