Profesjonalna Asysta w Protetyce

Profesjonalna Asysta w Protetyce - Szkolenia dla Dentystów Gdańsk - Kryspin-Dent

Kiedy? 21 listopada 2020

Miejsce Gdańsk Zobacz na mapie

1000 zł Zapisz się

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu dla asystentek stomatologicznych z zakresu asystowania przy zabiegach protetycznych. Nasze szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą profesjonalnie wspomagać stomatologa w trakcie zabiegów. W planie szkolenia znajdują się dwa kluczowe zagadnienia: przygotowanie instrumentarium (część praktyczna i teoretyczna) oraz asysta w trakcie poszczególnych zabiegów protetycznych (również w teorii i praktyce). Układając plan szkolenia zależało nam na tym, aby osoby kończące nasz kurs wychodziły z niego z nowymi umiejętnościami, a nie biernie reagowały na rozkaz stomatologa. Asystentka w gabinecie odgrywa kluczową rolę. Po tym szkoleniu może tak być również u Ciebie.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie