Periochirurgia – Od A do Zdrowej tkanki

Kiedy? 28 listopada 2020

Prowadzący lek. dent. Karolina Mazurkiewicz

Miejsce Gdańsk Zobacz na mapie

3000 zł Zapisz się

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym najnowszym szkoleniu, Periochirurgia „Od A do Zdrowej tkanki”. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszych kursantów szkoleniami z zakresu periochirurgii, postanowiliśmy stworzyć nowy program szkolenia. Budując koncepcje staraliśmy się, aby program w jak największym stopniu pozwolił uczestnikom opanować poszczególne zagadnienia w praktyce. Liczymy, że nasi kursanci po odbyciu szkolenia będą przygotowani do samodzielnego wykonywania omawianych zabiegów. Dlatego też w programie szkolenia znalazła się samodzielna praca na materiale zwierzęcym i wykonana na żywo prezentacja zabiegów.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Przeczytaj go i skontaktuj z nami by dołączyć do grona praktyków zajmujących się prawdziwą stomatologią estetyczną.
Szkolenie zostało zgłoszone do Izby Lekarskiej i dostarczy Ci 10 do 12 punktów edukacyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie