Licówki i korony pełnoceramiczne w praktyce

Kiedy? 13 lutego 2021

Prowadzący lek. dent. Katarzyna Kryspin

Miejsce Gdańsk Zobacz na mapie

3000 zł Zapisz się

Zapraszamy do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu z zakresu wykonywania licówek i koron pełnoceramicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, połączyliśmy dwa dotychczas wykonywane oddzielnie szkolenia w jedno wspólne. Dbając o wysoką jakość oraz oczekiwania lekarzy szczególny nacisk położyliśmy na praktyczną część szkolenia. W czasie jego trwania odbędzie się pokaz wykonania licówek i koron pełnoceramicznych w ustach Pacjenta. Dzięki naszemu szkoleniu, kursanci dowiedzą się jak profesjonalnie przygotowywać, zakładać i zabezpieczać licówki i korony pełnoceramiczne u swoich Pacjentów. Kursanci będą pracować nad własnoręcznym przygotowaniem licówek i koron, na specjalnie do tego przygotowanych fantomach. Do ich dyspozycji udostępnimy mikroskopy, unity stomatologiczne i całe instrumentarium potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia zabiegów.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Przeczytaj go i skontaktuj z nami by dołączyć do grona praktyków zajmujących się prawdziwą stomatologią estetyczną.
Szkolenie zostało zgłoszone do Izby Lekarskiej i dostarczy Ci 10 do 12 punktów edukacyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie