Chirurgia implantologiczna – Od ekstrakcji do implantacji

Kiedy? 24 października 2020

Prowadzący lek. dent. Karolina Mazurkiewicz

Miejsce Gdańsk Zobacz na mapie

3000 zł Zapisz się

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu dla początkujących implantologów. Nasze dwudniowe szkolenie o tytule „Od ekstrakcji do implantacji” pozwoli Ci zapoznać się z przebiegiem procesu wszczepiania implantów u Pacjentów. Szczególny nacisk położyliśmy na praktyczną stronę szkolenia.

Celem tego szkolenia jest przygotowanie naszych kurantów do samodzielnej pracy przy zabiegach ekstrakcji zębów i implantacji. Szczególny nacisk kładziemy na usuwanie zębów, regeneracji tkanek miękkich, kości oraz zabiegów implantacji, a także augumentacją kości.

Kursanci mieli możliwość zarówno przyjrzeć się wykonywaniu zabiegu ekstrakcji zęba na Pacjencie, jak i samodzielnie ćwiczyć usuwanie zębów na fantomie dentystycznym. Ćwiczenia implantologiczne wykonywane będą na materiale zwierzęcym. Silne nastawienie na umiejętności i ćwiczenia praktyczne najlepiej wpływa na podniesienie kwalifikacji naszych kursantów i naukę nowych umiejętności. Dlatego koncentrujemy się na praktycznym aspekcie pracy w ekstrakcji i implantologii.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Przeczytaj go i skontaktuj z nami by dołączyć do grona praktyków zajmujących się prawdziwą stomatologią estetyczną.
Szkolenie zostało zgłoszone do Izby Lekarskiej i dostarczy Ci 10 do 12 punktów edukacyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj referencje szkolenia

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników. Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 • Ewa Wnuk Lekatrz stomatolog

  Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

 • Izabela Grabowska Lekarz stomatolog

  Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

 • Maciej Maszewski Lekarz dentysta

  Super

 • lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska Lekarz dentysta

  Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

Zapisz się na szkolenie