Asystentka

Co Cię czeka w Kryspin-Dent?

  • Co oferujemy?

    • stabilne wynagrodzenie uwzględniające także rozwój oraz efekty pracy
    • pracę w zgranym zespole w przyjaznej i twórczej atmosferze
    • możliwość ustawicznego rozwoju
    • doskonale wyposażone gabinety zabiegowe
    • wysoki standard pomieszczeń dający poczucie komfortu pracy
    • pełne wsparcie w procesie onboardingu (adaptacji)
  • Czego oczekujemy?

    • otwartości i proaktywnej postawy
    • chęci ustawicznego rozwoju i doskonalenia umiejętności
    • chęci współpracy z zespołami lekarzy oraz asystentek i higienistek
    • rzetelności i dokładności w realizacji zadań
    • gotowości do pracy zmianowej (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 - 14.30 / 13.30 - 20.30 + pracująca sobota raz na cztery tygodnie)
  • Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • aktywna współpraca z lekarzami
    • prace organizacyjne i administracyjne związane z utrzymaniem ciągłości pracy gabinetu
    • przeprowadzanie procesów sanityzacji, dezynfekcji, sterylizacji, antyseptyki, aseptyki
    • aktywna współpraca z zespołem asystentek;
    • rozwój kompetencji medyczno-organizacyjnych;
    • codzienne zapoznawanie się z zaplanowanym leczeniem Pacjentów oraz właściwe
    • przygotowywanie gabinetu zabiegowego do pracy
    • aktywne uczestniczenie w procesach kontroli wewnętrznej
    • uczestniczenie w okresowo organizowanych spotkaniach asystentek

Dołącz do nas