Nowoczesna chirurgia stomatologiczna umożliwia przede wszystkim atraumatyczne leczenie oraz zachowanie jak największej części zdrowego zęba.
 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi naszego centrum oferujemy szeroką gamę zabiegów w zakresie chirurgii jamy ustnej, m.in.:

  • leczenie złamanych zębów;
  • leczenie ruszających się zębów;
  • usuwanie owrzodzeń, cyst oraz narośli, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu z ust;
  • leczenie skomplikowanych przypadków w obrębie chirurgii szczękowo-twarzowej;
  • usuwanie ostatnich zębów trzonowych, tzw. zębów mądrości.

W gabinetach Kryspin-Dent dysponujemy specjalistycznym instrumentarium oraz korzystamy z zaawansowanych rozwiązań i nowoczesnych materiałów. Dzięki temu możemy leczyć nawet najcięższe schorzenia. Na podstawie wnikliwej diagnostyki i szerokiej wiedzy naszych specjalistów dobieramy najlepszy plan leczenia i gwarantujemy niezmienność kosztów. Ważne jest natomiast szybko podjęte działanie, które zwiększa prawdopodobieństwo uratowania naturalnego zęba, a na tym zależy nam najbardziej.

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, reagując w sposób profesjonalny na jego potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami leczenia w zależności od rodzaju przypadku – wystarczy jedno kliknięcie obrazka, znajdującego się poniżej.