Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 r. Następnie odbyłam staż w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha - Adalberta w Gdańsku Zaspie.
W latach 2002 - 2005 pracowałam w Gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej przy ul. Szerokiej w Gdańsku na stanowisku lekarz stomatolog. Od września 2005 kieruję zespołem medycznym tworząc nowoczesne i profesjonalne Pomorskie Centrum Stomotologii Kryspin-Dent.
Od 2011 roku prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z szeroko rozumianego zakresu protetyki.
Wiodącą dziedziną mojej pracy jest planowanie leczenia, problematyka stawów skroniowo-żuchwowych, protetyka estetyczna w tym implantoprotetyka. Interesuje mnie również mikrochirurgia, periochirurgia, endodoncja i chirurgia stomatologiczna.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Kalrolina Mazurkiewicz
Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001r. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Akademii Medycznej w Gdańsku.

W dniu 15.03.2012r. zdałam egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

specjalista ortodoncji

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziały Lekarskiego w Gdańsku. Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam 14 czerwca 1995 roku.
Roczny staż podyplomowy odbywałam i zaliczyłam z wynikiem pozytywnym w Poradniach Specjalistycznych Państwowego Szpitala Klinicznego nr 1 w Gdańsku, z oddelegowaniem przez Wojewódzki Szpital Zespolony, w dniach od 1 października 1995 roku do 30 września 1996 r.
Pracę zawodową rozpoczęłam dnia 4 października 1996 roku w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Akademii Medycznej w Gdańsku na stanowisku asystenta naukowo-dydaktycznego, pracując w nim do 30 września 2002 roku.

Aleksandra Pytlak
Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie odbyłam staż podyplomowy w prywatnym gabinecie dentystycznym na terenie Trójmiasta.
Obecnie biorę udział w tworzeniu zespołu medycznego w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin–Dent.

Wiodącymi dziedzinami w mojej pracy są; endodoncja, stomatologią zachowawcza oraz dziecięca.
Stale rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach.

Studiowałam na kierunku lekarsko-dentystycznym w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie na kierunku stomatologii w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Staż podyplomowy odbywałam w prywatnym gabinecie dentystycznym w Szczecinie.
Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, ukierunkowaną na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.
Szczególnie rozwijam się w pedodoncji, endodoncji, a także w chirurgii i protetyce.

Paulina Koc
Ukończyłam studia na Białostockim Uniwersytecie Medycznym w 2014 roku. Po studiach odbyłam roczny staż w Gabinecie Stomatologicznym Karedent w Białymstoku. W swojej pracy koncentruję się na stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. W kręgu moich zainteresowań i kierunku rozwoju znajduje się Endodoncja w powiększeniu, ze szczególnym naciskiem na leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Paweł Koc
Ukończyłem studia na Kierunku Lekarsko-Dentystycznym Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach pracowałem w kole naukowym przy Zakładzie Stomatologii Zachowawczej w Białymstoku. Następnie odbyłem staż podyplomowy w prywatnym gabinecie dentystycznym "KareDent" w Białymstoku.
Wiodącymi dziedzinami w mojej pracy są; endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz chirurgia stomatologiczna. Jestem osobą, która stale się rozwija i podnosi poprzeczkę dla swoich umiejetności. Teraz wspołtworzę zespół medyczny w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin–Dent.

Ukończyłam studia na oddziale Stomatologicznym wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Roczny staż podyplomowy odbyłam w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent. Obecnie uczestniczę w tworzeniu zespołu. W pracy szczególnie pasjonuje mnie endodoncja, stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna. W tych właśnie dziedzinach stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Za cel stawiam sobie bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie oraz zadowolenie pacjenta.

higienistka stomatologiczna

Paulina Ciulko
 

 

higienistka stomatologiczna/specjalista ds. zamówień

 

higienistka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka somtatologiczna

 

aystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna/specjalista ds. zamówień

 

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

Wiktoria Bielecka
 

 

asystentka stomatologiczna

Małgorzata Lewacka
 

 

specjalista do spraw kontaktu i zamówień

 

specjalista do spraw kontaktu

 

specjalista do spraw kontaktu i szkoleń

 

specjalista do spraw administracji i kontaktu

 

specjalista do spraw kontaktu i zamówień

Klaudyna Borys